دات نت نیوک
چهارشنبه، 31 مرداد 1397 |

اسامی پذیرفته شدگان هفتمین دوره آموزشی شعر جوان کشور

نویسنده: خبرنگار آفتابگردانها

20 اردیبهشت 1397 23:04 | 0 نظر | 880 بازدید | امتیاز: با 0 رای
اسامی  پذیرفته شدگان هفتمین دوره آموزشی شعر جوان کشور

 

دفتر شعر موسسه فرهنگی هنری شهرستان ادب اسامی برگزیدگان هفتمین دوره آموزشی آفتابگردان‌ها را اعلام کرد:

دبیرخانه دوره‌های آموزشی شعر جوان کشور(آفتابگردان‌ها) اسامی شاعران برگزیده برای عضویت در هفتمین دوره آموزشی آفتابگردان‌ها را پس از دو دوره داوری ، اعلام کرد. گفتنی است در این دوره پانصد شاعر جوان از اکثریت قریب به اتفاق استان های کشور شرکت کردند و سطح کیفی آثار نیز بالاتر از دوره های پیشین ارزیابی شده است. این موضوع مراحل داوری را پیچیده تر و دشوارتر کرد اما داوران محترم نهایت سعی خود را کردند که با توجه به معیارهای متعدد، مستعدترین افراد برای عضویت در این دوره انتخاب شوند. بی شک در جمع شاعرانی که افتخار نداریم امسال در خدمتشان باشیم شاعران بسیار خوب و آینده داری هستند که امید است در دوره‌های آتی  به عضویت آفتابگردان ها درآیند.

 

نام بانوان برگزیده در این دوره به ترتیب حروف الفبا به شرح زیر است:

 

سعیده

اسماعیلی کارشک

خراسان رضوی

فاطمه

اشعری

قم

سکینه

اکبری

قم

محنا

امیری

کرمانشاه

شهره

انجم شعاع

قم

سمیه

ایمانی

فارس

مروارید

آقابالازاده سوسری

گیلان

مستانه

آقاخانی

تهران

معصومه

آقامحمدی

البرز

معصومه

بدوی

فارس

زهرا

براتی

مرکزی

فاطمه

بلوچی

کرمان

مرضیه

بی‌خیال

فارس

شیما

جایز

تهران

سعادت سادات

جوهری

قم

سیده فرشته

حسینی

ایلام

فاطمه

حق بین

خراسان رضوی

مهدیه

حکیمی

قم

خدیجه

حلیمی

فارس

فاطمه

دانش پژوه

قم

مهناز

دهقان

اذربایجان شرقی

سیده ریحانه

ذاکر

تهران

فهیمه

رستگارپناه مهرآبادی

یزد

مریم

رستمی

کرمانشاه

زهرا

رضوی مقدم

خراسان رضوی

متین

روحی گورابی

گیلان

سما

روشنایی

قم

فاطمه

زاهد مقدم

قم

زینب

زمانی

اصفهان

فائزه

سالاری

خراسان رضوی

اسما

سجادی پویا

خراسان رضوی

زهرا

سعادت یوسفی

قم

الهه

سلطانی گردفرامرزی

یزد

سیده فاطمه

طباطبایی آل مجتبی

قم

فاطمه سادات

طبائی

تهران

مائده

عابدیان

تهران

راحله

عزیززاده

آذربایجان شرقی

نسرین

عسکری فروشانی

اصفهان

زهرا

علی پور

خراسان رضوی

زهرا

علیزاده

تهران

لیلا

علیزاده

تهران

زهرا

غفاری

تهران

زهرا

غلامزاده مهرآبادی

یزد

فاطمه

غلامی

تهران

ریحانه

کرامتی

تهران

سعیده

کرمانی

خراسان رضوی

الهام

کرمی

تهران

مریم

کریم آبادی

اصفهان

زهرا

کریمی

زنجان

فاطمه

محمدجانی

فارس

بتول

محمدی

اصفهان

هانیه

محمدی رودپشت

گیلان

ستاره

مدنی

هرمزگان

فاطمه

مستوفی

همدان

راضیه

مظفری

قم

اعظم

معارف وند

قم

حانیه

مودب

خراسان رضوی

معصومه

مهبودی

تهران

مهدیه

مهر گل دسته

گیلان

فاطمه

میرزایی بسطامی

لرستان

نرگس سادات

میرمحمدی

تهران

زهرا سادات

میریعقوبی

مرکزی

نیلوفر

ناظری

قزوین

سیده فاطمه

هاشمی

فارس

رقیه

هژبری

اذربایجان شرقی

ملیحه

یعقوبی 

خراسان رضوی

 

 

 

و نام آقایان برگزیدگان نیز به ترتیب حروف الفبا به این شرح است:

 

محمدسعید

ابراهیمی

تهران

علیرضا

احسانی

تهران

سیدحسین

احمدپور تکلیمی

گیلان

محمود

احمدوند

مرکزی

محمدسجاد

احمدی سرشت

تهران

حسین

اصیل قهرمان

بلخ

جواد

افرا

فارس

وحید

اله ورن

زنجان

محمدصادق

امیری فر

کرمان

احمد

ایزدی

فارس

علیرضا

بختیاری فر

تهران

سیدمحمدرضا

برقعی

قم

علیرضا

بشارتی نیا

قم

صادق

بقایی

خراسان شمالی

مجید

بوری

خوزستان

سجاد

بوستانی

گیلان

میثم

بیگ محمدلو

تهران

مسعود

پایمرد

اصفهان

حمید

تقوی

گیلان

سینا

تکلّو

تهران

میثم

توکلی پوری

خوزستان

افشار

جابری

ایلام

محمد

جهانی

چهارمحال و بختیاری

مرتضی

جهانی مقدم

همدان

میلاد

حبیبی

تهران

غلامرضا

حسنی

تهران

ابوالفضل

حمامی

آذربایجان شرقی

حمید

حمزه نژاد

مازندران

سیدجعفر

حیدری

تهران

محمدرضا

خانی

تهران

میلاد

خانی

کرمانشاه

محمد

خواجه جوزم

یزد

سیدمحمدمیلاد

دانشور

فارس

احمد

داودیان

خراسان رضوی

محمدرضا

درخشان

تهران

محمدحسین

دهقانی

کرمان

عبدالرضا

رجبیان

فارس

محمدرضا

رحیمی عنبران

خراسان رضوی

محمدرضا

رضائی حاجی کندی

قم

علی

رفیعی وردنجانی

چهارمحال و بختیاری

محمد

زارع

فارس

علیرضا

زرین نهند

آذربایجان شرقی

امیررضا

ستایش صومعه سرائی

گیلان

محمدامین

سراوانی

خراسان رضوی

سیدیاسر

سعادت مهر

کهگیلویه و بویراحمد

پویان

سلیمانی

تهران

علی

سلیمیان

اصفهان

میرکاظم

سیداکبری

آذربایجان شرقی

سیدباقر

سیدی زاده

خراسان شمالی

على

شریف الحسینى

اصفهان

علی

شوندی

قزوین

حسین

شهریاری

سمنان

محمد

شهریاری

قم

شفیق

صادقی

قم

علی

صادقی

زنجان

علی

صادقی

فارس

صابر

صفی‌خوانی

کرمان

امین

صمدی

هرمزگان

سیدمحمدحسین

طباطبایی اعلا

قم

یاسر

عطائی

زنجان

علی

علیزاده

تهران

کیومرث

غریبی

مرکزی

وحید

فرحناکی

کرمانشاه

غلامرضا

فرزانیان

فارس

مهدی

کاشفی

تهران

محمدمهدی

کلاته عربی

خراسان رضوی

امیرحسین

کمال زارع

البرز

یاسین

کیانی

سیستان و بلوچستان

حسن

لملیکی زاده

خوزستان

بردیا

محمدی

مازندران

محمدمهدی

محمدی

کرمان

حمیدرضا

محمودزاده زرندی

کرمان

حمیدرضا

مداح

تهران

احمد

مرادی

زنجان

حسن

مسیّبی

زنجان

حسین

مسیبی

زنجان

سعید

مشکانی

خراسان رضوی

حسن

معارف وند

قم

محمد

معروفی

زنجان

علی

مقدم موسی آباد

خراسان رضوی

صادق

مقیمی سارانی

قم

حیدر

مهدی رضائی

زنجان

رضا

مهدی زاده

گیلان

امیر

مؤمنی

اصفهان

علیرضا

میرزایی

تهران

محمدصادق

میرصالحیان

اصفهان

محمدرضا

نادعلیان

قم

محمد

نعمت دوست

آذربایجان شرقی

احمدجواد

نوآبادی

قم

علی

نورالدینی

تهران

امیرحسین

نیکویی منش

اصفهان

محمد

هدایت زاده

تهران

رضا

یزدی اصل

قم

 

 

 

 


امتیاز دهید Article Rating
نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.