چهارشنبه, 06 مرداد,1400 |
آقایان پذیرفته‌شده در نهمین دوره آموزشی شعر جوان کشور (آفتابگردان‌ها) مشخص شدند
 

آقایان پذیرفته‌شده در نهمین دوره آموزشی شعر جوان کشور (آفتابگردان‌ها) مشخص شدند

دفتر شعر «شهرستان ادب» اسامی آقایان برگزیده برای شرکت در نهمین دورۀ آموزشی «آفتابگردان‌ها» را اعلام کرد.
دوشنبه، 24 خرداد 1400 | Article Rating

دفتر شعر مؤسسه فرهنگی هنری «شهرستان ادب» اسامی شاعران جوان برگزیده برای عضویت در نهمین دورۀ آموزشی را پس از دو مرحله داوری، اعلام کرد. اسامی پذیرفته‌شدگان با ترتیب الفبایی در ادامه آمده است. زمان برگزاری برنامه های این دوره در چند روز آینده به اطلاع اعضا خواهد رسید.

گفتنی است در این دوره بیش از سیصد و پنجاه نفر شاعر جوان از اکثریت قریب به اتفاق استان‌های کشور شرکت کردند و سطح کیفی آثار نیز بالاتر از دوره‌های پیشین ارزیابی شده است. این موضوع مراحل داوری را پیچیده‌تر و دشوارتر کرد، اما داوران کوشیدند که با توجه به معیارهای متعدد، مستعدترین افراد برای عضویت در این دوره انتخاب شوند.

 

بی‌شک در جمع شاعرانی که افتخار نداریم امسال در خدمتشان باشیم، شاعران بسیار خوب و آینده‌داری هستند. امیدواریم این شاعران در دوره‌های آتی شرکت کنند و به عضویت آفتابگردان‌ها درآیند.

دبیرخانة نهمین دورة آموزشی شعر جوان کشور (آفتابگردان‌ها)

 

نام آقایان برگزیده در این دوره به شرح زیر است:

محمد ابراهیمی، دماوند

مجتبی ابوطالبی، تهران

احمد اثناعشری، تهران

مهدی احمدی آموئی ، لردگان

مرتضی افتخاری، قم

محمد حسین امیری، کرمانشاه

علی انصاری، قزوین

شهاب الدین انوری ، یزد

دانیال ایزدی، بوشهر

محمد یاسین ایزدی، ساری

امیرحسین برزگر، میبد

شهریار بصیری، اردبیل

ابوالفضل  بیگدلی، نوربهار

علی جلیلی تفتی، تفت

محمدعلی  جهاندیده، تهران

رضا حسن زاده، تهران

سید حسام الدین حسینی، محمدیه

سید محسن حکیم‌زاده حسینی، تهران

امیرحسین حنائی، تهران

محمد مهدی  حیدری، تهران

شکیب داودی، اصفهان

علی داوری، بجنورد

محسن دهقانی، کازرون

علیرضا رستمی ، اقلید

محمدرضا سالاری شاه آباد، رودبار جنوب

رضا سلحشور ، بندرعباس

رضا شعبانی مقدم، كاشان

پوریا شهبازی، شهرکرد

محمدرضا صبوریان، مشهد

مهران  طالبی، بیرجند

محمد طاهری، سپیدان

محمدرضا عبداللهی نادی، مشهد

امین عبداللهیان، تبریز

علی عبودی، زنجان

محمد علی غروی، قم

طاها غیاثی، کشکوییه

امیر قربان زاده، نکا

احمد کردعلی وند، خرم آباد

علی مستوفی اردکانی، اردکان

سیدعلیرضا معزی، استهبان

حامد معماری، قم

پژمان ملایی، اقلید

امیرحسین منتظرقائم، لار

امیرحسین مهدی زاده، اسلامشهر

شهاب مهری، شهریار

مصطفی مؤمنی، تهران

متین میرقدری، شیراز

داریوش نصیرپور، تهران

یوسف نظری، زنجان

حسین نوبخت، خشکبیجار

رضا نورمحمدی، قزوین

سید علیرضا  نیکوبیان، قم

محمدمهدی هاشمی، مشهد

رسول یزدانی، مشهد

محمدرضا یزدانی نژاد، حسن آباد فشافویه

محمد مهدی یعقوبی، تهران

تصاویر
  • آقایان پذیرفته‌شده در نهمین دوره آموزشی شعر جوان کشور (آفتابگردان‌ها) مشخص شدند
ثبت امتیاز
اشتراک گذاری
فایل های پیوست
نظر جدید

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید: