چهارشنبه, 16 آذر,1401 |
اسامی شاعران منتخب دورۀ دهم آفتابگردان‌ها
 

اسامی شاعران منتخب دورۀ دهم آفتابگردان‌ها

شاعران پذیرفته‌شده در دهمین دوره آموزشی شعر جوان کشور (آفتابگردان‌ها) مشخّص شدند.
ﺳﻪشنبه، 19 مهر 1401 | Article Rating
دوره‌های آموزشی شعر جوان کشور (آفتابگردان‌ها) در دوازدهمین سال فعّالیت شهرستان ادب، به دهمین دوره رسید. تا کنون بیش از ۱۲۰۰ شاعر جوان و نوجوان از این دوره‌های سالیانه به صورت رایگان بهره‌مند شده‌اند و هم‌اکنون مؤسّسۀ شهرستان ادب، اسامی شاعران منتخب برای عضویت در دهمین دورۀ آموزشی شعر جوان کشور (آفتابگردان‌ها) را پس از دو مرحله داوری، اعلام می کند. اسامی این افراد به ترتیب الفبا در ادامه آمده است. زمان برگزاری برنامه‌های این دوره در اطّلاعیه‌های آینده به اطّلاع اعضا خواهد رسید.
گفتنی است در این دوره، شاعران بسیاری از اکثریت قریب به اتّفاق استان‌های کشور شرکت کردند و سطح کیفی آثار نیز بالاتر از دوره‌های پیشین ارزیابی شد. این موضوع مراحل داوری را پیچیده‌تر و دشوارتر کرد، امّا داوران کوشیدند که با توجّه به معیارهای متعدّد، مستعدترین افراد برای عضویت در این دوره انتخاب شوند.
بی‌شک در جمع شاعرانی که افتخار نداریم امسال در خدمتشان باشیم، شاعران بسیار خوب و آینده‌داری هستند. امیدواریم این شاعران در دوره‌های آتی شرکت کنند و به عضویت آفتابگردان‌ها درآیند.
دبیرخانة دهمین دورة آموزشی شعر جوان کشور (آفتابگردان‌ها)

نام آقایان برگزیده در این دوره به شرح زیر است:
محمّد ابراهیمی، آمل
علی احمدپور، تهران
علی بلوچی، نیشابور
علی بهاری، تهران
سیّدرضا بیدی، تهران
رضا پارسا، خرّمدره
امیرحسین پورعزیز، تبریز
نیما تیموری، محمودآباد
محسن جانی‌پور، قم
علیرضا جعفری، سنندج
سیّدمحمّد حجازی، اصفهان
محمّدحسن حسن‌شاهی، ارسنجان
علی حسنی، تهران
سیّدعلیرضا حسینی، تهران
سیّدعلی خدایی، اردکان
مهدی خمری، زاهدان
مهدی ده‌نمکی، تهران
سیّدمحمّدطه ربیعی هاشمی، تهران
مهدی رستمی، تبریز
مبین رستمیان، بابل
علی رفیعی وردنجانی، شهرکرد
محمّدحسین سعادتی، کاشمر
حسین سلمانی، تهران
علی سلیمی قلعه‌تکی، اصفهان
نیما شکروی، ساوه
علی شهبازی، تهران
ابوالفضل صدقی، بشرویه
آرمان ضیایی‌فر، اهواز
احمد طاهری تلگری، یاسوج
علی کاملی، کرمانشاه
عیسی کیانی، ایذه
محمّدحسین لشگری، تهران
امیرحسین مالکی زرندی، زرند
فرحان محمّدبیگی فرد، ابهر
محمّد محمّدی رابع، شیراز
مجتبی مشرف، خرّمدره
محمّدمبین مولایی، ابهر
علیرضا نژادمهر، دزفول
رضا نوری، زنجان
عارف یادگاری، گتوند

اسامی بانوان برگزیده در این دوره به شرح زیر است:
الهه اسد، اصفهان
فاطمه افشاری، بافت
مارال افشون، اصفهان
زهرا اقبالی، تهران
فاطمه الله‌مرادی قوی‌دلان، قم
فاطمه اميری مقدّم، شهرری
زهرا ایزدی‌نیا، تهران
مهدیه آهویی، تهران
فاطمه پاشنگ، زرین آباد
مرضیه تابع بردبار، شیراز
مریم توکّلی، فلاورجان
معصومه توکّلی، مشهد
زینب حاتم‌پور، شهرری
فهیمه حدیدی، تهران
سیّده زهرا حسینی، کاشمر
فاطمه خاتمی، علی‌آباد‌ کتول
زینب خاکباز مقدّم، قم
آزاده خدادادی، اراک
طاهره رحیمی، شهرری
ثنا رستمی‌نژاد، خرّم‌آباد
ساحل رضايى، مشهد
ليلا رياضي، مشهد
فائزه شادمان ماهانی، ماهان
مائده شجاعی، زنجان
آمنه شهسوارنسب، روستای نیک‌دشت
مریم شیخ اکبری، تهران
محدّثه طالبی، لار
لیلا عبدالمالکی، تهران
زهرا عراقی، مشهد
نرگس عرب خراسانی، قم
فهیمه فرهادی، بشرویه
نیلوفر فولادیان، سرخس
سمانه قیّم، خرّمشهر
محدّثه کریمی، سردشت
امینه کمالی زیرکی، عنبرآباد
فاطمه‌زهرا کمانکش، پاکدشت
فاطمه لطفی، قزوین
فاطمه محرومی نوش‌آبادی، قنوات
هانیه‌سادات مرتضوی، کردکوی
مریم‌السّادات معینی، دولت‌آباد برخوار
سیّده‌زهرا موسوی، میناب
منیرالسّادات میردامادی، خمینی‌شهر
فاطمه نعیمی، میبد
سحر هادیان کمرودی، سمنان
حانیه همّت‌زاده، قم
نفیسه یل‌پور، مشهد
تصاویر
  • اسامی شاعران منتخب دورۀ دهم آفتابگردان‌ها
ثبت امتیاز
اشتراک گذاری
نظر جدید

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید: